ביטוח צד ג' – הוצאה קטנה שחוסכת הרבה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ביטוח

 

בעלי רכבים, חדשים וישנים, גדולים וקטנים, יוקרתיים או פשוטים, נאלצים להשקיע הרבה מאוד כסף בתחזוקה ושימוש ברכב. מעבר לעלויות הרכישה, הרי שהם נאלצים מהיום בו הם מחזיקים ברכב להשקיע לא מעט בשביל שיוכלו להשתמש בו בצורה סדירה.

זה בא לידי ביטוי בעלויות דלק שבועיות או חודשיות, טיפולים ותיקונים תקופתיים או ייחודים, אגרת רישיון, טסט, וכמובן כל מה שקשור לפוליסות ביטוח הרכב. מאחר ומדובר בעלויות המגיעות לאלפי שקלים בשנה ומעבר לכך, הרי שזה אך טבעי שהם יחפשו דרכים כיצד לחסוך ולהימנע מהוצאות מסוימות.

דוגמא לכך היא, הרבה מאוד בעלי רכבים מעדיפים לחסוך ולא לרכוש ביטוח צד ג'. מדובר על רכיב בפוליסה שמטרתו לכסות מקרים בהם בעל הרכב גורם נזק לרכוש של אחרים. אם נניח מדובר על פגיעה במבנה או ברכיבים חיצוניים שלו, כלי רכב או רכוש אחר. במקרים אלו, במקום שבעל הרכב או הנהג ישלמו על הנזק, הם יכולים לממש את הפוליסה ואז חברת הביטוח תכסה את רוב ההוצאות.

ישנם בעלי רכבים ונהגים הבוחרים להימנע מרכישת ביטוח צד ג', הם סבורים שביטוחים אחרים מספיקים לכך כמו ביטוח חובה בלבד ובגלל שהם חושבים שמוטב להם לחסוך בעלויות ולקחת את הסיכון. גם אם מדובר בנהג זהיר שמעולם לא עשה תאונה, גם אז צריך לקחת בחשבון שייתכן מאוד והיא תקרה, אפילו לא באשמתו, ואז הוא יצטרך לשאת לבדו בעלויות הפיצוי.

למה משתלם לרכוש ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' לרכב הוא דבר מאוד חשוב, מאחר ובעלי רכבים לא יכולים להיות בטוחים במאה אחוז שהם לעולם לא יגרמו נזק לרכוש של אחרים. בדיוק כפי שהם לא יכולים להיות בטוחים שמעולם לא יעשו תאונה ויגרמו לפגיעה באחרים. אז במקרה הזה, המדינה מחייבת את הנהגים לרכוש ביטוח (חובה), במקרים של פגיעה ברכוש, בעל הרכב צריך להיות מספיק אחראי לרכוש את הפוליסה בעצמו, בשביל שהוא לא יצטרך להתמודד עם ההוצאות הצפויות עקב כך.

לשמחתנו, היום ישנן דרכים שונות כיצד לחסוך בעלויות של פוליסות ביטוח לרכב ובפרט ביטוח צד ג'. אפשר להיעזר בהן ואז ניתן לרכוש את הפוליסה במחיר משתלם, מבלי שהיא תהפוך לנטל כלכלי משמעותי.

איך רוכשים פוליסה במחיר משתלם?

בשביל לרכוש פוליסת ביטוח צד ג' במחיר משתלם, אנחנו צריכים להיכנס לאתר של Wobi, לקבל הצעות מחיר מכ-10 חברות ביטוח שונות ואז אפשר לבחון איזו הצעה הכי משתלמת מבחינת עלויות ותנאים. לאחר מכן, ניתן לרכוש את הפוליסה.

דרך השוואת מחירים, לא רק מקבלים הצעות אטרקטיביות אלא גם אפשר ללמוד יותר על הנושא ולהבין עד כמה הפוליסה חשובה.

 ביטוח

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן