הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי – האם זה משתלם?

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כרטיס אשראי

לקוחות הבנקים בישראל רגילים להזמין כרטיס אשראי דרך הבנק שלהם. הם עושים זאת מיד עם פתיחת החשבון בבנק או בשלבים מאוחרים יותר. כך נהוג לעשות כבר עשרות שנים. לכן, על הכרטיס הרבה פעמים מודפס גם הלוגו של הבנק וכל פעולות שקשורות לכרטיס, מתבצעות דרך הבנק.

עם הזמן המצב השתנה. היום, מי שרוצה להזמין כרטיס אשראי לא חייב לעשות את זה דרך הבנק שלו אלא הוא יכול לעשות זאת ישירות דרך החברה. מדובר על הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי. לכרטיס אין שום קשר ישיר לבנק ויש בכך לא מעט יתרונות.

לפני שנציג את היתרונות של הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, חשוב להדגיש, לא מדובר בכרטיסי אשראי לא מוכרים או כאלה שתהיה בעיה להשתמש בהם בעת ביצוע רכישות בארץ או בחו"ל, בחנויות, מסעדות, בתי קפה, אתרי אינטרנט או בכל מקום אחר. השימוש בכרטיס נעשה באותה צורה ואפשרית גם באותה תדירות. ההבדל הוא, דרך ההתנהלות מול החברה והאופן בו ניתן להפיק תועלת מהכרטיס והתנאים שהוא כולל.

היתרונות של הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי

היתרון הבולט של הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, זו העובדה שהמשתמשים אינם תלויים במצבם בבנק. כלומר, אין השפעה ישירה למצב שלהם בבנק על היכולת להשתמש בכרטיס. לדוגמא, הם נהנים ממסגרת אשראי נוספת למסגרת הבנקאית אותה הם מקבלים מהבנק ואין קשר בין שתי המסגרות.

יתרון אחר בולט, היכולת לעבוד מול החברה ישירות ולקבל הטבות שונות, בין אם כאלה שקשורות לתנאי שימוש בכרטיס ובין אם כאלו הקשורות להיבטים אחרים. לדוגמא, כל מה שקשור לעמלות, ריביות, מועדי תשלום ועוד. אם נניח לקוח נוסע לחו"ל ומבקש תנאים מסוימים שיאפשרו לו לבצע רכישות בצורה הרבה יותר נוח ופחות קשיחה, אזי שיש סיכוי רב יותר שהוא יוכל להשיג זאת בעבודה ישירה מול החברה ולא כשהוא משתמש בכרטיס בנקאי.

מעבר לכך, יש את כל ההטבות הרגילות שאפשר להפיק משימוש בכרטיס ובפרט באופציה של כרטיס אשראי חוץ בנקאי. הטבות ברכישות והזמנות של מוצרים, הנחות ומבצעים, אפשרות לקבל החזר כספי על רכישות במקומות מסוימים, תוכניות חיצוניות שהוא יכול ליהנות מהן (ביטוחים, הלוואות ועוד), ועוד.

כאמור, גם במסגרת כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא יכול ליהנות מאופציה של רכישת מוצרים ושירותים, בארץ ובחו"ל, בדיוק כפי שהוא היה יכול לעשות אם היה עובד עם כרטיס אשראי בנקאי. כל מה שעליו לעשות זה לבחור את הכרטיס הנכון עם התנאים המתאימים, לוודא שהוא תואם את הצרכים שלו ומתאים למה שהוא מחפש בכל אספקט אפשרי.

לפני סיום נדגיש, היום אפשר להשתמש בכרטיס אשראי חוץ בנקאי גם בעזרת אמצעי תשלום מתקדמים, בין אם זה מכשיר סלולר, שעון חכם ואמצעים אחרים.

כרטיס אשראי

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

דילוג לתוכן